Najnowsze oferty pracy

  • Global Head of Insurance

    Malta Trading Sp. z o.o. SK.   Malta, Sliema    praca stacjonarna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Responsibilities of the Role In-house Insurance Broker for the Kronospan global insurance needs which mainly consists of a global Property Damage and Business Interruption program, General Liability Insurance and Marine Open Cover; Internal insurance contact person for all Kronospan entities;...
Zobacz więcej ofert pracy

Regionalny Dyrektor Operacyjny

K-EX Sp. z o.o.
Jelenia Góra, Jelenia Góra, Wałbrzych, Wrocław
praca stacjonarna
2987 dni temu

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy w charakterze:

Miejsce pracy: Jelenia Góra, Wałbrzych, Wrocław

Opis stanowiska:

  • zarządzanie operacyjne i nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem Regionu (oddziały terenowe we Wrocławiu, Jeleniej Górze i Wałbrzychu),
  • zarządzanie personelem w podległych jednostkach organizacyjnych – zespół logistyczny i administracyjny  – zgodnie z polityką personalną Firmy,
  • pozyskiwanie, nawiązywanie i utrzymanie stałej współpracy z Przewoźnikami,
  • optymalizacji kosztów i dotrzymanie jakości usług zgodnie z polityką Firmy,
  • odpowiedzialność za wynik finansowy podległej struktury organizacyjnej,
  • zapewnienie ciągłości funkcjonowania obszaru sortowni regionalnej – realizacja usługi wewnętrznej,
  • planowanie, analiza i kontrola procesów realizowanych w Regionie,
  • utrzymanie efektywnej współpracy z jednostkami organizacyjnymi firmy m. in. z Działem Handlowych,
  • podejmowanie inicjatyw i wdrażanie działań optymalizujących działania rejonu.

Nasze wymagania:

  • minimum 3-letni staż pracy na stanowisku kierowniczym w firmie TSL,
  • doświadczenie w pracy w firmie kurierskiej,
  • wiedza i doświadczenie z zakresu zarządzania dużym zespołem pracowników,
  • umiejętność uruchamiania potencjału zespołu i zarządzania zmianą,
  • zdolności komunikacyjne i umiejętność przekonywania do własnych racji,
  • wybitne zdolności w zakresie organizacji, planowania i monitorowania zadań (zarządzanie przez cele, KPI),
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość zagadnień finansowych, budżetowania oraz podstaw prawa pracy,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dobra znajomość obsługi komputera.

Wybranym osobom oferujemy:

  • pełne wyzwań, samodzielne stanowisko w korporacji o ugruntowanej pozycji,
  • pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych doskonalących warsztat pracy,
  • wynagrodzenie stałe uzupełnione elementami motywacyjnymi,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon).
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez K-EX Sp. z o.o. - Administrator Danych Osobowych ul. Zagnańska 61, 25-528 Kielce, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Kolporter - BC&O Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w Kielcach (dawniej BC&O Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.) o celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych ich uaktualniania, uzupełniania, a także usunięcia danych ze zbioru oraz możliwości wglądu do przesłanych przeze mnie dokumentów.