Regionalny Kierownik Sprzedaży
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Regionalny Kierownik Sprzedaży

Poznaj pracodawcę

Okulickiego 3
05-500 Piaseczno
woj. mazowieckie
http://www.aaaauto.eu/pl/

Poznaj stanowisko:
Koordynator ds. Sprzedaży

Koordynator do spraw Sprzedaży to osoba, która zajmuje się kierowaniem sprzedażą produktów danej firmy. Do głównych obowiązków tego pracownika należy: utrzymywanie bieżących kontaktów z klientami, pozyskiwanie nowych klientów, sprawdzanie i modyfikowanie zamówień, sprawdzanie kondycji finansowej klientów, monitorowanie spływu należności, przygotowywanie i wysyłanie materiałów ...


czytaj więcej: Koordynator ds. Sprzedaży

Praca Koordynator ds. Sprzedaży

Regionalny Kierownik Sprzedaży - Ogłoszenie archiwalne

Praca AAA AUTO / Kadra zarządzająca / Motoryzacja / Sprzedaż / Obsługa klienta / dolnośląskie / Wrocław

 

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Stock Controller AAA AUTO dolnośląskie

Lakiernik samochodowy RG AUTO SERWIS SZERSZEŃ RYSZARD dolnośląskie

Monter Work Express Sp. z o.o. dolnośląskie

Pracownik Warsztatu Thermo Systems Sp. z o.o. dolnośląskie

Lakiernik Gi Group Sp z o.o. dolnośląskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?
 

Jesteśmy największą firmą w Europie Środkowej zajmującą się sprzedażą samochodów używanych. Działamy na rynku od 1992 roku. Jako lider w branży motoryzacyjnej w roku 2014 sprzedaliśmy 60 000 aut. Strefa działalności: Czechy, Słowacja, Węgry i Polska. Oferujemy najwyższy standard usług, nieustannie się rozwijamy i udoskonalamy dzięki wewnętrznym programom szkoleniowym, które owocuje profesjonalnie przygotowanymi pracownikami do pracy z klientem indywidualnym. Obecnie poszukujemy zmotywowanych i utalentowanych Kandydatów w obszarze sprzedaży, na stanowisko:

Regionalny Kierownik Sprzedaży
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: RKS/WRO
Zakres obowiązków:

 

Masz oczekiwania i spore ambicje co do swojej ścieżki zawodowej? Jesteś elastyczny/a, szybko się uczysz, nie boisz się wyzwań i nigdy nie poddajesz? Możemy zaproponować Ci miejsce pracy, które wraz z szybko upływającym czasem będzie się zmieniać w coraz to bardziej odpowiedzialną i zarządzającą rolę. Potrzebujemy Kandydatów/Kandydatek potrafiących zarządzać zespołem, ich czasem pracy i zadaniami. Drugim, bardzo ważnym obszarem na tym stanowisku, jest dla nas sprzedaż. Jeśli kontakt z klientem detalicznym to dla Ciebie tzw. bułka z masłem, potrafisz z łatwością sprzedawać, nie boisz się codziennych raportów, celów sprzedażowych do zrealizowania, a dodatkowo wiesz jak opiekować się rozwojem lokalnej sprzedaży – sprawdź w jak szybkim tempie się rozwijamy na polskim rynku, zaaplikuj i daj sobie szansę na ekspresowy rozwój.

 

Wymagania

 

Zależy nam na Kandydatach/Kandydatkach mających naturalne umiejętności sprzedażowe, poparte już doświadczeniem i sukcesami i świetnie gdyby były z obszarów technicznych, ale wierzymy, że głód nauki i bystrość umysłu pozwoli nam wprowadzić pracowników w świat motoryzacji i 24-letniego know how bardzo szybko. Dużą uwagę skupiamy wokół poziomu obsługo klienta, wobec czego Kandydat/Kandydatka musi potrafić i wiedzieć jak ją utrzymywać na wysokim poziomie. Praca na tym stanowisku będzie wymagała dyspozycyjności do częstych podróży służbowych, samodyscypliny i odpowiedzialności oraz doświadczenia w zarządzaniu zespołem i delegowaniu obowiązków. Niezbędne także do realizacji zadań będzie prawo jazdy kat. B.

 

Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • szansę na szybki rozwój zawodowy
  • udział i realny wpływ na budowanie ogólnopolskiej sieci oddziałów sprzedaży AAA Auto
  • rozwój wiedzy i umiejętności o rynku motoryzacyjnym oraz technik sprzedaży pod okiem najlepszych specjalistów w branży (szkolenia i mentoring)
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole
  • realne szanse na awans
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.