Praca.pl Praca Małopolskie Opiekun Marki (Brand Manager) Małopolskie
Regionalny Opiekun Marki Kosmetycznej / Przedstawiciel Handlowy

Adore Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
małopolskie
praca stacjonarna
3222 dni temu

Naszym Klientem jest wyłączny dystrybutor na teren Polski, światowych marek kosmetyki profesjonalnej do pielęgnacji włosów, który jest partnerem biznesowym wielu uznanych salonów fryzjerskich. W związku z rozwojem swoich struktur oraz wdrożeniem na rynek Polski nowej marki kosmetycznej, poszukujemy:

Nr Ref.: BEA/05/2015

Zakres obowiązków:
  • Wprowadzenie owej marki kosmetycznej na rynek
  • Opieka nad marką na podległym terenie
  • Promowanie marki na targach branżowych
  • Budowanie marki profesjonalnego dostawcy kosmetyków fryzjerskich u Klientów i polecanie usług firmy
  • Prezentacja produktów
  • Aktywna sprzedaż profesjonalnych produktów do salonów fryzjerskich
  • Utrzymywanie i rozwijanie dobrych relacji z aktualnymi Klientami firmy oraz dbanie o kontynuację składanych zamówień na dostawę kosmetyków
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Zwiększanie świadomości marki wśród Klientów
  • Raportowanie do przełożonego realizacji planów i celów
Wymagania:
  • Znajomość rynku kosmetyki profesjonalnej - warunek konieczny
  • Roczne doświadczenie w sprzedaży B2B, w branży kosmetyków profesjonalnych
  • Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze Klienta
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe - np. kosmetologia)
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Nastawienie na realizację celów sprzedażowych
  • Dyspozycyjność
  • Czynne prawo jazdy – kat. B
Oferujemy:
  • Nasz Klient proponuje współpracę na stabilnych i czytelnych warunkach
  • Dużą samodzielność planowania i organizacji zadań
  • Pracę z interesującą grupą wysoko jakościowych produktów pochodzących od światowych liderów branży
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)
  • Możliwość rozwoju – udział w szkoleniach sprzedażowych i produktowych

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych. Adore Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Bora Komorowskiego 44/8 Warszawa), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 8736, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Adore Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.