Regionalny Specjalista ds. Sprzedaży

BZK Alco

Bydgoszcz - okolice, Toruń - okolice

2 dni temu

„BZK ALCO S.A. to nowy podmiot na polskim rynku ale posiadający silne zaplecze merytoryczne oraz produkcyjne. Spółka należy do grupy spółek BZK zajmujących się szeroko pojętym przetwórstwem rolniczym. Do grupy tej należą: Bakoma sp. z o.o., Polskie Młyny S.A., Komagra sp. z o.o., Bioagra S.A. oraz Bioagra-Oil S.A. To daje gwarancję dostępu do najlepszych surowców w kraju oraz wysoką jakość produktu. BZK Alco jest firmą w 100% z polskim kapitałem.

Miejsce pracy: Bydgoszcz - okolice, Toruń - okolice
Zadania:
  • Reprezentowanie interesów firmy w bezpośrednim kontakcie z klientami kanału tradycyjnego/nowoczesnego
  • Nadzorowanie akcji promocyjnych i realizacji planów sprzedaży
  • Monitorowanie lokalnego rynku
  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • Dbanie o utrzymanie standardów merchandisingowych
  • Sporządzanie raportów i rozliczeń związanych z wykonywana pracą
Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku Regionalny Specjalista ds. Sprzedaży / Regionalny Przedstawiciel (alkohol/piwo/napoje/przekąski) – warunek konieczny
  • Znajomość lokalnego rynku sklepów alkoholowych
  • Znajomość technik sprzedażowych i merchandisingu
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
  • Bardzo dobrej organizacja pracy
  • Nastawienie na realizację celów
  • Aktualne prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Szkolenia
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • Samochód służbowy, telefon komórkowy, urządzenie raportujące

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

W ofercie prosimy o zawarcie poniższej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez spółki wchodzące w skład Grupy Spółek* reprezentowaną przez Administratora Danych Osobowych BZK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i Wspólnicy Sp. K. dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji.” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

* Aktualny wykaz spółek wchodzących w skład Grupy Spółek:
- BZK Group Sp. z o.o. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Bakoma Sp. z.o.o. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Polskie Młyny S.A. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Komagra Sp. z o.o. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Bioagra-oil S.A. ul. Przemysłowa 64, 43-100 Tychy
- Bioagra S.A. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa

Spółki wchodzące w skład Grupy Spółek są administratorem danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.

Poznaj

BZK Alco

BZK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i Wspólnicy Spółka Komandytowa to nowoczesna, innowacyjna i stabilna rynkowo spółka, powołana przede wszystkim w celu poszukiwania rozwiązań na rzecz optymalizacji działań handlowych i operacyjnych w wybranych spółkach produkcyjnych, wśród których znajdują się m.in.: Bioagra S.A., Polskie Młyny S.A., Bioagra-Oil S.A., Komagra Sp. z o.o., Bakoma Sp. z o.o, Bakoma Bis Sp. z o.o. Zakres usług realizowany jest za pomocą innowacyjnych źródeł komunikacji i usług outsourcingu.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Specjalista ds. Sprzedaży Praca Specjalista ds. Sprzedaży