Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator Serwisu

    Bergerat Monnoyeur sp. z o.o.   Szczecin, Ul. Przyszłości 13    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    11 dni
    Zakres obowiązków: Zarządzanie całością procesu zleceń – oferty, obsługa klienta, obsługa zamówień; Koordynacja pracy zespołu Mechaników; Współpraca serwisowa z innym działami firmy: maszyny nowe i używane, wynajem; Dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych;
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Kierownik Warsztatu Mechanicznego Warszawa
Kierownik warsztatu blacharsko-lakierniczego

MOTOKARIERA S.C.
Warszawa
praca stacjonarna
2965 dni temu

Dla naszego Klienta, znanego na rynku dealera, MotoKariera poszukuje:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: mazowieckie

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie organizacja pracy serwisu , zarządzanie podległym zespołem, realizacja postawionych celów ilościowych, dbałość o przestrzeganie standardów narzuconych przez dealera i markę.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia min. średniego (preferowane motoryzacyjne),
  • doświadczenia w kierowaniu serwisem mechanicznych lub (preferowane) blacharsko-lakierniczym,
  • znajomości zagadnień blacharsko-lakierniczych,
  • umiejętności kierowania zespołem i motywowania jego członków,
  • znajomości rynku motoryzacyjnego, zarówno lokalnego, jak i polskiego,
  • wysokiej orientacji na realizację celów,
  • zaangażowania,
  • odpowiedzialności.

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w znanej marce, w profesjonalnym serwisie blacharsko-lakierniczym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie motywacyjne
  • narzędzia pracy.

Poznaj

MotoKariera to 11 letnie doświadczenie w całości dedykowane zagadnieniom zarządzania zasobami ludzkimi w branży motoryzacyjnej. MotoKariera to kilkaset zrealizowanych rekrutacji i liczne projekty consultingowe (development center, tworzenie systemów wynagrodzeń). MotoKariera to ludzie… dowiedz się o nas więcej!