Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Kierowca kat. C+E

MARATHON INTERNATIONAL sp. z o.o. sp.k.
Poznań
praca stacjonarna
4656 dni temu

Ogłoszenie numer: 156503, z dnia 2011-07-20

Firma MARATHON International z Poznania poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • praca wykonywana w załogach jednoosobowych,
  • praca w charakterze kierowcy kat. C+E na terenie Europy -Zachodniej i Południowej,

Wymagania

Od kandydatów na w/w stanowisko oczekujemy:

  • ważnego prawa jazdy kategorii C+E,
  • ważnych badań lekarskich oraz psychotechnicznych,
  • ważnego zaświadczenia o ukończeniu kursu na przewóz rzeczy,
  • ważnego świadectwa o niekaralności (nie starsze niż 3 miesiące)
  • minimum pół roku doświadczenia w transporcie międzynarodowym,
  • rzetelnego wykonywania poleceń służbowych oraz poważnego podejścia do pracy w naszej firmie,

Oferujemy

  • umowę o pracę w systemie eksport- import,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pracę w zdrowej atmosferze i na jasno określonych zasadach,
  • atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzeń do 5 500zł netto
  • nowoczesny i komfortowo wyposażony tabor (lodówka, klimatyzacja, duża kabina).