Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Oddziału Kuźni

    MOJ S.A.   Osowiec, k-Opola    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Optymalizacja procesów realizowanych w Oddziale poprzez inicjowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu: wzrost efektywności, optymalizację kosztów, poprawę wydajności pracy; Udział w opracowywaniu i wdrażaniu projektów rozwoju działalności Oddziału, w tym...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor zakładu obróbki metalu

Klient portalu Praca.pl
Piła
praca stacjonarna
2415 dni temu

Ogłoszenie numer: 1775307, z dnia 2017-09-14

Mała firma w zakresie obróbki i produkcji metali w Pile poszukuje osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Piła

Opis stanowiska

  • Zarządzanie i nadzorowanie przebiegu procesu produkcyjnego
  • Szacowanie zdolności produkcyjnych
  • Planowanie i optymalizacja produkcji
  • Analizowanie przyczyn braków produkcyjnych
  • Ciągłe doskonalenie organizacji
  • Przygotowywanie raportów
  • Zarządzanie zespołem ludzkim
  • Odpowiedzialność za jakość produkcji
  • Odpowiedzialność za koszty produkcji

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • Min. 3 lata doświadczenie w zakresie zarządzania procesami gospodarczymi
  • Znajomość metod i technik produkcji charakterystycznej dla branży metalowej