Zobacz więcej ofert pracy

Dynamics CRM Developer

Nigel Frank International
Warszawa
praca stacjonarna
2381 dni temu

Nigel Frank International jest leaderem w rekrutacji na niszowym rynku IT. Nasi specjaliści zajmują się rekrutacja specjalistów dla produktów Microsoft (MS SharePoint, MS Dynamics, AX i NAV, Azure i inne).

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 28092017ak2

Nigel Frank International poszukuje kandydata na  stanowisko Junior Dynamics CRM Developer.

Obowiązki:

  • Rozwój MS Dynamics CRM , oraz integracja z innymi systemami.

Oczekiwania:

  • Znajomość Dynamics CRM, praktyczna znajomość .NET, C#.
  • Umiejętności analitycznego myślenia oraz rozwiazywania problemów.
  • Umiejętność pracy pod presja czasu.
  • Dobrą znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowy pakiet socjalny.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie.
  • Możliwość rozwoju osobistego.
  • Praca w młodym i dynamicznym środowisku.