Zobacz więcej ofert pracy

Pielęgniarka Oddziałowa

Przedsiębiorstwo Uzdrowiskowe "Ustroń" S.A.
Ustroń
praca stacjonarna
2344 dni temu

Ogłoszenie numer: 1845128, z dnia 2017-11-21

Największy Pracodawca, w branży medycznej w Ustroniu, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Ustroń

Opis stanowiska

  • Świadczenie usług pielęgniarskich

  • Prowadzenie dokumentacji medycznej

  • Nadzór nad pracą podległego personelu

  • Zapoznanie się z obowiązującymi procedurami i zarządzeniami wewnątrzzakładowymi

  • Pomoc w bieżącej pracy działu.

Wymagania

  • Posiadanie Dyplomu Pielęgniarskiego - studia wyższe (I lub II stopnia),
  • Aktualne Prawa Wykonywania Zawodu,
  • Doświadczenie zawodowe
  • Dodatkowym atutem będą ukończone kursy, specjalizacje,
  • Znajomość obsługi komputera,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Sumienność, rzetelność i nastawienie na realizację powierzonych zadań,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Zaangażowanie oraz chęć dalszego rozwoju zawodowego.

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Szkolenia zgodne z profilem stanowiska,
  • Wynagrodzenie adekwatne do powierzonych obowiązków.