Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź Kierownik ds. Wydawniczych Łódź
Koordynator Projektów w Wydawnictwie

Ameet Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
2325 dni temu

Jesteśmy liderem na polskim rynku wydawniczym. Nasze książki publikowane są w 25 językach w ponad 40 lokalizacjach na świecie. Współpracujemy z wieloma licencjodawcami takimi jak: The LEGO® Group, The Walt Disney Company, Mattel, co czyni nasze produkty wyjątkowymi i daje gwarancję najwyższej jakości.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynator Projektów w Wydawnictwie

Miejsce pracy: Łódź

WYMAGANIA:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunkowe: artystyczne, graficzne lub pedagogiczne)
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Umiejętności planowania oraz organizacji pracy swojej i innych
  • Sumienności i odpowiedzialności
  • Znajomości zainteresowań i umiejętności dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym
  • Kreatywności, wyczucia estetyki oraz zmysłu plastycznego.
OBOWIĄZKI:
  • Planowanie i koordynowanie etapów pracy nad projektami książek dla dzieci
  • Udział w tworzeniu planów wydawniczych
  • Ocena projektów książek na każdym z etapów
  • Bieżąca współpraca z autorami oraz ilustratorami książek
  • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji pomiędzy zespołami oraz terminową realizację projektu.
OFERUJEMY:
  • Elastyczne, kreatywne, niekorporacyjne środowisko z przyjazną atmosferą
  • Szerokie możliwości rozwoju w dynamicznym, pełnym wyzwań, międzynarodowym środowisku pracy
  • Możliwość udziału w szkoleniach
  • Praca w jednym z wiodących wydawnictw książek dla dzieci
  • Możliwość współpracy z dużymi, rozpoznawalnymi markami takimi jak: The Walt Disney Company, The LEGO Group
  • Praca w środowisku opartym na współpracy, wzajemnym szacunku i zaangażowaniu.
Przed wysłaniem aplikacji, prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną znajdującą się tutaj.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AMEET Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, zwaną dalej „Administratorem”, w celu prowadzonego przez Administratora procesu rekrutacyjnego.
Moja zgoda dotyczy tych wszystkich danych osobowych, które zostały przeze mnie dobrowolnie podane, a które nie znajdują się w katalogu danych, których może żądać przyszły pracodawca, o których mowa w art. 221 § 1 kodeksu pracy [ tj. 1) imię (imiona) i nazwisko; 2) imiona rodziców; 3) datę urodzenia; 4) miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); 5) wykształcenie; 6) przebieg dotychczasowego zatrudnienia]. W dowolnym momencie mogę cofnąć moją zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem”.