Najnowsze oferty pracy

  • Global Head of Insurance

    Malta Trading Sp. z o.o. SK.   Malta, Sliema    praca stacjonarna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Responsibilities of the Role In-house Insurance Broker for the Kronospan global insurance needs which mainly consists of a global Property Damage and Business Interruption program, General Liability Insurance and Marine Open Cover; Internal insurance contact person for all Kronospan entities;...
Zobacz więcej ofert pracy

Koordynator ds. Inwestycji i utrzymania sieci

PBH S.A.
Bydgoszcz
praca stacjonarna
2295 dni temu

QUIOSQUE (czytaj Kiosk) to kobieca marka odzieżowa, która towarzyszy Klientkom już od 25 lat. Nasz zespół tworzy kolekcje i stylizacje , które odkrywają piękno każdej kobiety.

QUIOSQUE to ludzie kreatywni, otwarci  i entuzjastycznie nastawieni do otoczenia. Jeśli chcesz być jedną z nas i razem z nami cieszyć się modą i pracą z ludźmi dołącz do naszego zespołu jako :

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju
  • duże zniżki na zakupy w Quiosque
  • przyjazny program wdrożeniowy
  • wyjątkową i niekorporacyjną atmosferę pracy
Oczekujemy
  • obsługa komputera (MS Office)
  • wykształcenie wyższe
  • min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • min.podstawowej wiedzy z zakresu prac projektowych
  • samodzielność i umiejętność dobrej organizacji pracy własnej
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość zagadnień związanych z administrowaniem umów najmu
  • prawo jazdy kat. B
Główne zadania:
  • koordynacja projektów inwestycyjnych związanych z infrastrukturą sieci, tj. otwarcia sklepów, relokacje, remonty
  • tworzenie harmonogramów oraz nadzorowanie ich realizacji współpraca z firmami zewnętrznymi
  • koordynacja prac związanych z utrzymaniem sieci (drobne remonty, realizacja zamówień ze sklepów, awarie)
  • administrowanie umów najmu
  • administrowanie dokumentacją związaną z inwestycjami
  • analiza prac budowlanych pod kątem uzyskania balansu pomiędzy jakością a kosztami
  • wizytacje w sklepach, ocena standardu i jakości wykonywanych prac
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).