Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Referent ds. Kadr i płac

Personnel Solutions Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
4292 dni temu

Ogłoszenie numer: 222009, z dnia 2012-07-23

Personnel Solutions Sp.z o.o. Jesteśmy nowoczesną, prężnie działającą, polską firmą funkcjonującą jako agencja pracy tymczasowej (nr rej. 3636) i pośrednictwa pracy. Powołaliśmy naszą firmę aby w optymalny sposób połączyć osoby poszukujące pracy z ich przyszłymi pracodawcami.

W związku z rozwojem firmy, w chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko (praca stała):

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: REF/KAT/12

Opis stanowiska

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej,
  • Sporządzanie dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy,
  • Sporządzanie dokumentów do ZUS,GUS,PFRON,US,
  • Przygotowywanie raportów i zestawień dla Zarządu Spółki.

Wymagania

  • Min. roczne doświadczenie przy aktywnym rozliczaniu umów o pracę/cywilnoprawnych
  • Praktyczna wiedza z zakresu umów cywilnoprawnych, z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych (chorobowe, zasiłki, nadgodziny)
  • Wykształcenie wyższe lub średnie poparte odpowiednim doświadczeniem,
  • Bardzo dobra znajomość Prawa Pracy,
  • Dobra znajomość programów MS Office: Excel, Word, Outlook,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi programów kadrowo-płacowych,
  • Mile widziane doświadczenie zdobyte w Agencji Pracy Tymczasowej,
  • Dokładność, rzetelność, sumienność oraz terminowość wykonywania powierzonych zadań.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Bezpłatne szkolenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w miłej atmosferze
  • Umowę o pracę