Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Pracownik do działu produkcja

Serwis Personalny Sp. z o.o.
wielkopolskie, Poznań-Junikowo
praca stacjonarna
5888 dni temu

Ogłoszenie numer: 41255, z dnia 2008-03-11

Serwis Personalny Sp. z o.o. (1428/3) Obsługa Kadrowo-Płacowa, Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Zawodowego ul. Starołęcka 18, 61-361 Poznań www.serwispersonalny.pl

Miejsce pracy: wielkopolskie, Poznań-Junikowo

Nr Ref.: Nr ref.: PO/SP/E-P/M

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko pracownika produkcyjnego. Prace mają charakter produkcyjny, polegającą na zbieraniu elementów i segregowaniu ich, kontoli jakości, układaniu w kartonach, prace na prostych maszynach produkcyjnych, mile widziane studenci zaoczni (praca w tygodniu) 8-godzinne stałe tygodniowe zmiany z płatną przerwą: 6:00-14;00,14:00-22:00. Praca od zaraz!!!!!

Wymagania

wymagana ogólna sprawność fizyczna -mile widziane doświadczenie wykonywaniu prac produkcyjnych, magazynowych -dokładność i odpowiedzialność

Oferujemy

-wynagrodzenie miesięczne (168h) w Dziale Produkcja - 1200zł netto (na rękę). Oferujemy wyższe stawki godzinowe za pracę w godzinach nocnych tj. 9,80zł brutto/h.