Zobacz więcej ofert pracy

Concierge

Orbis S.A.
Wrocław
praca stacjonarna
2975 dni temu

Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Polsce i w Środkowo-Wschodniej Europie oferująca 19 000 pokoi w ponad 100 obiektach, jest wyłącznym licencjodawcą marek Accor w 16 krajach. Hotele działają pod markami Sofitel, Pullman, MGallery, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles i ibis budget, a także Orbis Hotels. Rozpoznawalne na świecie marki gwarantują jakość usług o zróżnicowanym standardzie od luksusowych hoteli 5-gwiazdkowych po ekonomiczne 1-gwiazdkowe

Hotel Sofitel Wroclaw Old Town

poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Concierge
Miejsce pracy: Wrocław
Nr Ref.: C/SWOT/0116

Kluczowe obowiązki:

  • Udzielanie informacji pomocnej klientowi, w tym o możliwościach turystycznych i kulturalnych
  • Pośrednictwo w sprzedaży usług oferowanych przez firmy zewnętrzne
  • Zakup i rezerwacje biletów do teatrów, opery, muzeum, PKP, linii lotniczych, itp.
  • Aranżowanie wycieczek turystycznych
  • Pomoc we wszelkiego rodzaju nietypowych sytuacjach
  • Dbałość o najwyższy poziom jakości obsługi klienta
  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientem
  • Nadzór nad pracą portierów

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane kierunkowe z zakresu turystyki i hotelarstwa )
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, dodatkowym atutem będzie znajomość drugiego języka obcego
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność i chęć wykonywania pracy o charakterze usługowym
  • Dobra organizacja pracy, dyskrecja

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w największej sieci hoteli w Polsce
    i w Środkowo-Wschodniej Europie
  • Możliwość międzynarodowej kariery w strukturach sieci ACCOR

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Orbis S.A., spółki zależne oraz spółki powiązane kapitałowo z Orbis S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Brackiej 16 (zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie danych. W przypadku braku zgody, prosimy nie klikać tego przycisku.

Poznaj

Accor

Accor jest wiodącą na świecie, kompleksową grupą hotelarską oferującą gościom wyjątkowe i niezapomniane wrażenia w 5 000 hotelach, kurortach i rezydencjach w 110 krajach świata.

Z 300 000 pracownikami we wszystkich czterech zakątkach świata, różnorodność jest dla naszej Grupy codziennością. Ta ambicja, którą chcemy razem z Wami realizować, stanowi część dążenia do otwartości, promowania równości w miejscu pracy i zapobiegania dyskryminacji, wszędzie tam, gdzie działamy.

Accor dysponuje niezrównanym portfolio marek hoteli, od luksusowych po ekonomiczne i od ponad 50 lat świadczy usługi związane z gościnnością. Oprócz zakwaterowania, dzięki świadczonym usługom w zakresie gastronomii, rozrywki, wellbeing i coworkingu, Accor umożliwia nowe sposoby życia, pracy i spędzania czasu wolnego.

Aby realizować cele biznesowe, portfolio Accor obejmuje także działalność ukierunkowaną na dystrybucję usług, działania operacyjne i doświadczenia w branży hotelarskiej. Goście mają dostęp do jednego z najbardziej atrakcyjnych programów lojalnościowych na świecie. Accor jest głęboko zaangażowany w tworzenie zrównoważonego rozwoju aktywnie działając na rzecz naszej planety i lokalnych społeczności. W ramach programu Planet 21 - Acting Here. Accor działa na rzecz „pozytywnego hotelarstwa”, a w ramach Accor Solidarity pomaga osobom w niekorzystnej sytuacji życiowej poprzez szkolenia zawodowe i dostęp do miejsc pracy.