Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Programista Ruby on Rails łódzkie
Full Stack (Ruby on Rails) Developer

PGB Human Resources
łódzkie
praca stacjonarna
2974 dni temu

PGB Human Resources dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy z branży technologicznej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie
Nr ref.: FS_0216_WLZ_WAI
Opis stanowiska:
  • Projektowanie, budowanie i utrzymywanie sprawności użytkowania i niezawodności kodu Ruby.
  • Projektowanie, budowanie i integracja rozwiązań z zakresu przechowywania danych (relacyjne i nierelacyjne bazy danych).
  • Projektowanie, budowanie i integracja elementów interfejsu użytkownika.
  • Identyfikacja zatorów i wirusów oraz opracowywanie rozwiązań.
  • Asystowanie przy innych pracach związanych z projektowaniem aplikacji.
  • Wsparcie przy utrzymywaniu jakości kodu, organizacji i dokumentacji.
  • Zwiększanie wyników efektywności poprzez ciągłe doskonalenie, zgłębianie, dokonywanie ocen oraz wdrażanie nowych technologii.
  • Zachowanie poufności i przestrzeganie zasad dot. bezpieczeństwa informacji w firmie.
Wymagania:
  • Preferowane wykształcenie techniczne.
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w Ruby on Rails.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji.
  • Dobra znajomość składni Ruby oraz niuansów tego środowiska.
  • Szczegółowa wiedza dot. programowania obiektowego.
  • Dobra znajomość technologii front-end tj. JavaScript, HTML5 i CSS3.
  • Zręczność w czytelnym pisaniu kodu źródłowego Ruby.
  • Umiejętność integracji wielu źródeł i baz danych w jeden system.
  • Znajomość podstawowych zasad projektowania aplikacji skalowalnych.
  • Umiejętność tworzenia schematów baz danych.
  • Umiejętność wdrożenia platformy automatycznego testowania oraz tworzenia testów jednostkowych.
  • Biegła znajomość narzędzi do śledzenie wersji kodu źródłowego – głównie Git.
  • Wysoka komunikatywność i kultura osobista.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność koncentracji na rozwiązaniu problemu.
  • Umiejętność nieszablonowego myślenia.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wieloskładnikowe wynagrodzenie.
  • Służbowy telefon, laptop lub iPad w zależności od potrzeb.
  • Profesjonalne szkolenia w kraju i za granicą.
  • Elastyczny czas i forma pracy.
  • Regularność i terminowość wypłat.
  • Zniżki na sprzęt oferowany przez firmę.

IT and TELECOM

recruitment practice
Rekrutacja pracowników
w IT i telekomunikacji
PGB Human Resources jest obecne w czterech obszarach działalności związanej z zasobami ludzkimi:
  • rekrutacja pracowników, selekcja i doradztwo personalne (Assessment Center, testy osobowościowe, werbalne analityczne, head-huniting, executive search),
  • szkolenia i rozwój (teambulding, Development Center),
  • doradztwo HR (audyty, systemy motywacyjne),
  • outsorcing (wsparcie sił sprzedaży, interim management).
PGB Human Resources Sp. z o.o.

info@pgbhr.com

www.pgbhr.com

Numer w rejestrze agencji: 6457

Nasze usługi:
  • Rekrutacja i selekcja
  • Head-hunting
  • Executive search
  • Testy kompetencyjne
  • Assessment Centre
Specjalizacje rekrutacyjne:
  • Administracja biurowa
  • Budownictwo i nieruchomości
  • Finanse i bankowość
  • Inżynieria i Technologia
  • IT
  • Logistyka, Spedycja, Zakupy
  • Marketing
  • Medycyna i Farmacja
  • Obsługa Klienta, Call Center
  • Prawo
  • Sprzedaż B2B

Zachęcamy również do przesyłania swojego CV również pod kątem innych projektów rekrutacyjnych na adres

rekrutacja@pgbhr.com