Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie Zielona Góra Prezenter Zielona Góra
Reporter / Prezenter wiadomości

Eurozet
Zielona Góra
praca stacjonarna
2855 dni temu

Radio PLUS to ponadregionalna sieć rozgłośni lokalnych, kierująca program do wszystkich, którzy oczekują sprawdzonych i znanych przebojów, potwierdzenia tradycyjnych wartości, a oprócz ważnych informacji politycznych i sportowych liczą na wieści ze swojego miasta i okolicy.

Miejsce pracy: Zielona Góra
Zadania:
  • przygotowywanie materiałów reporterskich;
  • przygotowanie i prezentacja dzienników informacyjnych;
  • obsługę reporterską wydarzeń w regionie.
Czekamy na zgłoszenia osób, które mają:
  • doświadczenie w pracy reporterskiej oraz prezentowania wiadomości;
  • dobry głos i dykcję;
  • orientację w bieżących wydarzeniach, przede wszystkim lokalnych;
  • dużą wiedzę ogólną;
  • wysoką kulturę osobistą;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • umiejętność pracy pod presją czasu.
Oferujemy:
  • możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego;
  • pracę w otwartym, kreatywnym zespole