Holiday Travel Center to największy prywatny klub urlopowy w Polsce działający od 16 lat, obsługujący ponad 9 tys. klientów rocznie, posiada oferty wypoczynku w 90 krajach świata

Reprezentant

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

Rozmowy handlowe z klientami firmy

Wymagania:

• Wiek 18-35 lat • Dyspozycyjność: minimum 3 weekendy/miesiąc i 2 dni w tygodniu • Łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi • Miła aparycja • Umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

• Przyjazną atmosferę • Pracę w młodym, kreatywnym zespole • Możliwość rozwoju • Wynagrodzenie: premia za dyspozycyjność – 500 zł + prowizje + premie uznaniowe •umowa zlecenie / o dzieło •staż lub praktyka

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Podaj adres e-mail i przejdź dalej

- Wymagane pola

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl