Najnowsze oferty pracy

  • Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Rekrutacji

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa    praca zdalna
    specjalista junior / mid
    8 godz.
    U nas nauczysz się profesjonalnie rekrutować. Twoje zadania to: redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych; bezpośredni kontakt podczas całego procesu rekrutacji z Managerami Rekrutującymi; weryfikowanie i selekcjonowanie nadesłanych aplikacji; prowadzenie wywiadów z kandydatami;...
Zobacz więcej ofert pracy

Researcher IT

apreel sp. z o. o.
Warszawa, Warszawa Żoliborz
praca stacjonarna
2774 dni temu

APREEL www.apreel.com to firma informatyczna zajmująca się wynajęciem konsultantów IT do największych koncernów z branży bankowej, ubezpieczeniowej i telekomunikacyjnej.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa Żoliborz
OFERUJEMY:
  • Wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników
    (podstawa: 2 000 PLN + atrakcyjny system premiowy),
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w rekrutacji IT,
  • Pracę od zaraz,
  • Długofalową współpracę,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Bardzo miłą i nieformalną atmosferę pracy.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Wsparcie realizacji projektów rekrutacyjnych – prowadzenie aktywnych działań na rynku mających na celu pozyskiwanie kandydatów,
  • Aktualizacja i rozbudowa wewnętrznej bazy kandydatów firmy,
  • Przygotowywanie i redagowanie profili kandydatów,
  • Budowanie oraz utrzymywanie pozytywnych i długofalowych relacji z kandydatami,
  • Wsparcie działań employer branding’owych (targi, eventy firmowe).
WYMAGANIA:
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Kreatywność i dynamizm w działaniu,
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • Sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania.
MILE WIDZIANE:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Zainteresowanie branżą IT,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Aktualny status studenta.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.