Zobacz więcej ofert pracy

Rewident taboru kolejowego

Track Tec SA
śląskie, rejon południowo-zachodniej i zachodniej Polski
praca stacjonarna
3352 dni temu

Ogłoszenie numer: 613315, z dnia 2015-02-19

Track Tec Logistics, spółka wchodząca w skład Grupy Track Tec, kompleksowego dostawcy elementów nawierzchni kolejowej, poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie, rejon południowo-zachodniej i zachodniej Polski

Opis stanowiska

  • wykonywanie drobnych napraw wagonów bez wyłączania ich z ruchu,
  • badanie wagonów po rozładunku i załadunku,
  • sprawdzanie stanu technicznego pociągu przed jego wyjazdem i dopuszczanie pociągu do jazdy,
  • kierowanie zespołami ludzi przy naprawie i obsłudze taboru kolejowego.

Wymagania

  • stan zdrowia umożliwiający wykonywanie zawodu, potwierdzony orzeczeniem lekarskim,
  • uprawnienia rewidenta taboru potwierdzone świadectwem kwalifikacyjnym.

Oferujemy

  • Stabilną pracę w prężnie działającej firmie, możliwość rozwoju i podniesienia kwalifikacji, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.