Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Opiekunka Dziecięca śląskie
Rodzina do prowadzenia Rodzinnego Domu Dziecka

Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne ”Happy Kids Place”
śląskie
praca stacjonarna
2583 dni temu

Ogłoszenie numer: 1574089, z dnia 2017-03-27

Fundacja Pomocy Dzieciom „Happy Kids” poszukuje rodzin do prowadzenia rodzinnych domów dziecka.

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

Zadaniem rodziny będzie opieka i wychowanie dzieci w systemie tradycyjnym, tworząc atmosferę przyjazną prawidłowemu rozwojowi dzieci. Zadaniem rodziny będzie opieka i wychowanie dzieci w systemie tradycyjnym, tworząc atmosferę przyjazną prawidłowemu rozwojowi dzieci.

Wymagania

  • Małżeństwo,-jedno z małżonków wykształcenie minimum średnie maturalne(istnieje możliwość zatrudnienia jednego ze współmałżonków, drugi nadal pracuje zawodowo poza Fundacją, w tej sytuacji zostaje zatrudniony wychowawca zewnętrzny na pełen etat)
  • Osoba samotna - wykształcenie minimum średnie maturalne(w tej sytuacji również zostaje zatrudniony wychowawca zewnętrzny na pełen etat)
  • Doświadczenie w opiece nad dziećmi (własne lub zawodowe)
  • Zainteresowania i pasje
  • Oświadczenie o niekaralności
  • Stałe miejsce zameldowania
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Dobry stan zdrowia
  • Prawo jazdy kat. B
  • Miło widziane ukończenie kursu dla kandydatów zgłaszających gotowość do kandydatów do pełnienia funkcji Rodziny Zastępczej Niezawodowej, Rodziny Zastępczej Zawodowej lub prowadzenia Rodzinnego Domu Dziecka

Oferujemy

  • Stałą pracę
  • Możliwość realizacji potrzeb związanych z pomocą dzieciom krzywdzonym i porzuconym przez rodziców
  • Dobre warunki płacowe i zatrudnienia (etat dla prowadzącego placówkę oraz dla wychowawcy)
  • Bardzo dobre warunki lokalowe i bytowe na czas sprawowania opieki (dom jednorodzinny)
  • Opiekunowie prowadzący i ich dzieci nie ponoszą żadnych kosztów eksploatacji domu
  • Fundacja zapewnia stałą pomoc i wsparcie w zakresie opieki i wychowania
  • Szkolenia podnoszące umiejętności wychowawczo-opiekuńcze, wsparcie psychologiczne i pedagogiczne