Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Programista Ruby on Rails Kraków
Ruby Developer/ Senior Ruby Developer

Advisory Group TEST Human Resources
Kraków
praca stacjonarna
2552 dni temu

Nasz Klient to start-up który od 7 lat zmienia podejście do transportu. Od samego początku mamy biura w Krakowie, gdzie zlokalizowane jest nasze biuro w którym rozwijamy oprogramowanie oraz elektronikę.

Nasz pierwszy produkt - sieć wypożyczalni inteligentnych rowerów, które mieszkańcy mogą wypożyczać i używać, odbierając i odstawiając w dowolne miejsce w mieście - robi rewolucję na rynku Amerykańskim, Australijskim i w Kanadzie.

Start-up otrzymał kilka milionów od inwestorów i rozbudowuje obecnie laboratorium w Krakowie docelowo na kilkadziesiąt osób. Programowanie i inżynieria - od hardware'u do software'u.

Kraków
Nr ref.: 5450

Wymagania:

  • Doświadczenie i znajomość programowania w Ruby, Javascript, SQL/ noSQL
  • Mile widziana (ale niekonieczna) znajomość C/C++, MQ
  • Język angielski (minimum średniozaawansowany)

Obowiązki:

  • Programowanie nowych funkcjonalności (Ruby, MongoDB, MQ, PostgreSQL, AWS, Python, MySQL, Redis, JavaScript, Node)
  • Utrzymywanie istniejących
  • Bug fixing
  • Pisanie dokumentacji
  • Spotkania

Oferujemy:

  • Pracę w biurze na Zabłociu
  • Umowę o pracę/ B2B
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Udziały w firmie (ilość rośnie wraz ze stażem)
  • Opiekę medyczną (prywatna opieka poprzez PZU)
  • Ubezpieczenie na życie i NW
  • Multisport z dopłatą
  • Laptop (Mac/ PC), komórka
  • Możliwość pracy zdalnej (max 2 dni w tygodniu)
  • Szkolenia wewnętrzne, budżet na konferencje i szkolenia zewnętrzne,
  • Darmowy parking, prysznic, pokój zabaw, przekąski, kawa