Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Rzecznik Patentowy Warszawa
Rzecznik Patentowy (mechanika / elektronika)

IPK sp. z o.o.
Warszawa, Warszawa lub home office
praca stacjonarna
2513 dni temu

Ogłoszenie numer: 1664675, z dnia 2017-06-08

IPK Sp. z o. o. działa na rynku doradztwa personalnego od 1991 roku.
Obecnie, dla naszego Klienta, dużej kancelarii patentowej zajmującej się ochroną własności intelektualnej, w związku z ciągłym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa lub home office

Nr Ref.: AS-R/05/17

Opis stanowiska

  • Prowadzenie postępowań przed Urzędem Patentowym RP (UPRP) i Europejskim Urzędem Patentowym (EPO) w sprawach dotyczących wynalazków w dziedzinie mechaniki i elektroniki wzorów użytkowych;
  • Przygotowywanie dokumentacji i dokonywanie zgłoszeń rozwiązań technicznych w celu uzyskania praw wyłącznych;
  • Współpraca z zagranicznymi rzecznikami patentowymi;
  • Weryfikacja tłumaczeń patentów europejskich.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne - preferowane kierunki: mechanika, robotyka, nanotechnologia, elektronika;
  • Uprawnienia krajowego/europejskiego rzecznika patentowego;
  • Znajomość podstawowych technik komputerowych;
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku i rozwoju zawodowego.