Zobacz więcej ofert pracy

Rzecznik Prasowy

PKP CARGO S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
2721 dni temu

PKP CARGO S.A. największy kolejowy przewoźnik towarowy w Polsce i jeden z największych kolejowych operatorów logistycznych w Europie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Reprezentowanie Spółki w kontaktach z mediami (media relations), dbanie o dobry wizerunek Spółki w mediach
  • Tworzenie komunikatów prasowych i materiałów dla mediów
  • Wsparcie Zarządu w kontaktach z mediami
  • Doradztwo w zakresie obecności Spółki w mediach
  • Poszukiwanie atrakcyjnych tematów komunikacyjnych w Spółce
  • Współpraca z agencją PR, koordynacja jej pracy
  • Obsługa mediów społecznościowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: dziennikarstwo, filologia polska)
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy z mediami
  • Bardzo dobry warsztat pisarski
  • Umiejętność tworzenia prezentacji
  • Praktyczne doświadczenie w pracy z kamerą i mikrofonem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem)
  • Elastyczność pod względem godzin pracy
  • Samodzielność, sumienność, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość podstawowych zagadnień związanych z finansami przedsiębiorstw oraz Giełdą Papierów Wartościowych
  • Znajomość branży towarowych przewozów kolejowych oraz zainteresowanie transportem, logistyką i koleją będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej będącej liderem w swojej branży
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pracę w rozwijającym się, ambitnym zespole oraz ciekawe benefity
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PKP CARGO S.A. wyraża Pan/Pani zgodę się na przetwarzanie przez PKP CARGO S.A. danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeśli wyraża Pan/Pani zgodę zarówno na obecną rekrutację, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji należy dopisać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych osobowych, którym jest PKP CARGO S.A. z siedzibą w Warszawie (02-021), przy ulicy Grójeckiej 17 w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. Urz. UE L119, s.1, dalej zwane: „RODO”, zawartych w moim CV dla potrzeb obecnej rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych w okresie do 6 miesięcy kalendarzowych liczonych od dnia wyrażenia niniejszej zgody, nie dłużej jednak niż do czasu wygaśnięcia roszczeń wynikających z rekrutacji.

W każdym czasie może Pan/Pani cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: iod@pkp-cargo.eu

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L119, s.1), dalej zwane: „RODO” informujemy, iż:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PKP CARGO S.A. z siedzibą w Warszawie (02-021), przy ulicy Grójeckiej 17.
2. Kontakt do Inspektora Ochrony Danych w PKP CARGO S.A.: iod@pkp-cargo.eu, tel. (22) 391-46-65.
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
a) realizacji toczącego się procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu
b) prowadzenia przyszłych rekrutacji w okresie 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych liczonych od dnia wyrażenia niniejszej zgody (jeśli wyraziła Pani/wyraził Pan zgodę w CV na obecną jak i na przyszłe rekrutacje).
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez pracowników zajmujących się procesem rekrutacji i/lub osobę upoważnioną do procesu rekrutacyjnego w danej komórce organizacyjnej PKP CARGO S.A. oraz podmioty zewnętrzne przetwarzające dane osobowe na podstawie odrębnych zleceń przekazanych przez PKP CARGO S.A., tj. podmioty przetwarzające (agencje rekrutacyjne).
4. PKP CARGO S.A. może przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w prawnie usprawiedliwionym celu jakim jest proces rekrutacji. Podanie Pani/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Nieudzielenie zgody będzie oznaczać brak możliwości udziału w rekrutacji.
5. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej w rozumieniu RODO.
6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu wygaśnięcia roszczeń związanych z procesem rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji, Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania zgody, nie dłużej jednak niż przez 6 miesięcy.
7. Przysługuje Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w przypadku, gdy przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy.
8. Przysługuje Pani/Panu prawo do: wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji, nie dłużej jednak niż do wygaśnięcia ewentualnych roszczeń związanych z procesem zatrudnienia.
9. W oparciu o podane dane osobowe osób, PKP CARGO S.A. nie będzie podejmowała zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania w rozumieniu RODO. Profilowaniem jest wykorzystanie danych osobowych do oceny niektórych Pana/Pani cech w kontekście spełnienia wymogów wymaganych na stanowisku, na które prowadzona jest rekrutacja.

Poznaj

PKP CARGO S.A. jest największym kolejowym przewoźnikiem towarowym w Polsce i jednym z największych w Unii Europejskiej.

Oferuje zintegrowane łańcuchy logistyczne, łącząc transport kolejowy, samochodowy oraz morski.

W PKP CARGO S.A. zatrudnionych jest blisko 16 tys. osób, którym oferujemy ciekawą, pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie. Zapewniamy stabilne warunki zatrudnienia, możliwości rozwoju zawodowego w strukturach firmy oraz przyjazną atmosferę.