Praca Biegły Rewident

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 6

  • Audit Manager

    Poland Audit Services Sp. z o.o.   Warszawa, Rondo Daszyńskiego    praca hybrydowa
    menedżer  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    2 godz.
    Opis stanowiska: Odpowiedzialność za planowanie i organizację projektów audytorskich, tj. za ustalenie harmonogramu, terminu badania oraz dobór zespołu konsultantów i starszych konsultantów, Odpowiedzialność za kontakt i budowanie długoterminowych relacji z klientem na poziomie zarządu...
  • Księgowa / Księgowy

    Przedsiębiorstwo HAK Sp. z o.o.   Wrocław    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    ZADANIA: bieżąca kontrola rozrachunków z kontrahentami oraz uzgadnianie sald; kontrola nad obiegiem dokumentów księgowych; dekretowanie i księgowanie dokumentów; prowadzenie ewidencji środków trwałych; sporządzanie okresowych raportów, analiz i zestawień; WYMAGANIA: wykształcenie...
  • Rockfin Sp. z o.o.
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Opis stanowiska: Udział w tworzeniu i realizacji strategii finansowej firmy; Kontrola i przygotowywanie sprawozdań finansowych oraz raportów zarządczych; Nadzór i kontrola realizacji budżetu oraz długoterminowych planów finansowych; Współpraca z CFO, Zarządem, Radą Nadzorczą; Wsparcie...
  • Starszy specjalista

    Ministerstwo Finansów w Warszawie   Warszawa    praca stacjonarna
    starszy specjalista (senior)
    1 dni