Praca.pl Praca
doradca klienta, Administracja biurowa

Praca doradca klienta, Administracja biurowa

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 5

  • Specjalista / Specjalistka ds. finansów i administracji

    UKROLIYA NOVA INTERNATIONAL   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Opis stanowiska: Przygotowanie i wysłanie dokumentów księgowych przy zamknięciu miesiąca; Kontakt i współpraca z bankami; Prowadzenie rozrachunków z kontrahentami; Przygotowanie danych oraz zestawień dotyczące rozliczeń z kontrahentami; Współpraca przy sporządzeniu...
  • Specjalista ds. obsługi klienta z doświadczeniem w branży stolarki PCV

    Morad Sp. z o.o.   Kartuzy    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    tworzenie wycen / kosztorysów, czytanie rysunków technicznych, przygotowywanie niezbędnej dokumentacji oraz zestawień, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów wewnątrz firmy, telefoniczna obsługa klientów, obsługa informatycznych systemów firmowych, gotowość do pracy w terenie.
  • Specjalista ds. Obsługi Lekarza

    Telemedi sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna   dziś wygasa
    specjalista (mid)  umowa zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat   5 000 - 7 000 zł / mies. (w zal. od umowy)
    8 dni
    Obowiązki zarządzanie procesami obsługi lekarskiej, profesjonalna telefoniczna oraz mailowo obsługa zgłoszeń, przygotowywanie raportów dot. Twoich obowiązków, zarządzanie procesami obsługi lekarskiej, proponowanie nowych rozwiązań w zakresie działania platformy telemedycznej,...
  • Sales Assistant / Asystent Sprzedaży

    Insta Sp. z o.o.   Warszawa, Włochy, ul. Instalatorów 23    praca stacjonarna
    asystent  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat   5 000 - 6 500 zł / mies. (w zal. od umowy)  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    12 dni
    Główne zadania, które będziesz realizować: wspieranie działu sprzedaży w codziennych operacjach i obsłudze klientów; obsługa zamówień, przygotowywanie ofert handlowych, raportów, podsumować oraz prowadzenie dokumentacji sprzedażowej; opieka posprzedażowa, zapewniająca wysoki poziom...
  • Pracownik biurowy- doradca klienta

    Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy   Solec Kujawski    praca stacjonarna
    1 dni