Praca.pl Praca
doradca klienta, Motoryzacja, Wrocław

Praca doradca klienta, Motoryzacja, Wrocław najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Doradca Klienta dolnośląskie Motoryzacja najnowsze oferty pracy

  • Zaopatrzeniowiec / Handlowiec

    OPOLTRANS Spółka z o.o.   Kąty Wrocławskie    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Opis stanowiska: Dostarczanie zamówionych towarów do klientów; Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta; Dbałość o prawidłowy obieg gotówki oraz dokumentów; Opieka nad klientami z rejonu – doradztwo, dobór i sprzedaż części oraz innych produktów; Analiza i rozpoznawanie potrzeb klientów;
  • Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

    AAA AUTO   Bielany Wrocławskie, Tyniecka 3    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Opis stanowiska: Bezpośrednia, stacjonarna obsługa Klientów wg standardów firmy. Analiza potrzeb klientów, negocjacja cen. Wprowadzanie danych klientów do wewnętrznego systemu. Jazdy testowe. Dbałość o właściwą ekspozycję samochodów. Nasze wymagania: Umiejętności handlowych i...
  • Doradca Serwisowy

    EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.   Nowa Wieś Wrocławska, (węzeł Bielański pod Wrocławiem)    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 dni
    Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy: Obsługa klientów serwisu oraz sprzedaż części zamiennych; Przedstawienie klientom najlepszych dla nich rozwiązań w zakresie napraw ich pojazdów; Obsługa w oparciu o najwyższe standardy Schmitz Cargobull AG; Dbałość...