Praca.pl Praca
inzynier produkcji, Kontrola jakości, śląskie

Praca inzynier produkcji, Kontrola jakości, śląskie

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 3

  • Auditor/Ekspert techniczny aktywnych wyrobów medycznych i oprogramowania

    ManpowerGroup   Katowice    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert
    9 godz.
    Zadania: Auditor (praca na terenie Polski i świata – na miejscu w lokalizacji klienta) – odpowiedzialny za przeprowadzanie audytów systemu zarządzania jakością producenta (QMS) w zakresie aktywnych wyrobów medycznych oraz jego dostawców i/ lub podwykonawców oraz przygotowanie...
  • Auditor/ Ekspert techniczny sterylnych wyrobów medycznych

    9 godz.
    Wymagania: Ukończone studia wyższe z zakresu medycyny, farmacji, inżynierii, biologii, mikrobiologii, biochemii, biofizyki, biomedycyny, chemii; Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację Prawo jazdy kat. B; Minimum 4 lata doświadczenia zawodowego w dziedzinie...
  • Specjalista ds. kontroli jakości

    JT S.A.   Jaworzno    praca mobilna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Miejsce pracy: Jaworzno woj. śląskie oraz prowadzone budowy na terenie całego kraju DO TWOICH ZADAŃ NALEŻEĆ BĘDZIE: Kontrola prac spawalniczych, montażowych, antykorozyjnych; Kontrola i ocena zgodności materiałów / robót oraz dopuszczenie do realizacji następnego etapu wykonywanych...