Praca.pl Praca
kierownik zespolu, Logistyka / Dystrybucja, podlaskie

Praca kierownik zespolu, Logistyka / Dystrybucja, podlaskie

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 3

  • Brygadzista Terminalu

    GEODIS Road Network Sp. z o.o.   Białystok    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    4 dni
    Zgłoś się do nas, jeśli posiadasz: Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (doświadczenie na magazynie typu cross-dock będzie dodatkowym atutem); Uprawnienia UDT do kierowania wózkami jezdniowymi; Umiejętność obsługiwania skanera magazynowego; Znajomość procesów i dokumentacji...
  • Brygadzista Magazynu

    AGATA Spółka Akcyjna   Białystok    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Twój zakres obowiązków: Zarządzanie bieżącą pracą podległych pracowników na magazynie, wyznaczanie bieżących celów oraz kontrola ich realizacji; Wydawanie oraz przyjmowanie dostaw zgodnie z procedurami oraz dokumentami pod względem ilościowym, jakościowym oraz zgodnie z lokalizacją;...
  • Zastępca Kierownika Magazynu

    AGATA Spółka Akcyjna   Białystok    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    13 dni
    Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało: Nadzór i współudział w przyjmowaniu i wydawaniu towarów; Zapewnienie właściwego magazynowania towaru gwarantującego zachowanie jakości; Przestrzeganie wewnętrznych procedur związanych z bezpieczeństwem, jak i organizacą pracy podległego personelu.