Praca.pl Praca
laboratorium, Kontrola jakości

Praca laboratorium, Kontrola jakości

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 5

  • Specjalista / Specjalistka ds. Badań Laboratoryjnych

    Roca Pool - Spa Sp. z o.o.   Gryfice    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    12 godz.
    Jeżeli posiadasz: Wykształcenie minimum średnie techniczne (warunek konieczny), Znajomość języka angielskiego (mile widziana), Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w laboratorium w firmie produkcyjnej.
  • Specjalista / Specjalistka ds. Kontroli Jakości

    POLPHARMA S.A.   Sieradz    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    GŁÓWNE OBOWIĄZKI: Wykonywanie mniej złożonych badan fizykochemicznych surowców oraz produktów; Udział w transferach metod analitycznych w ramach prowadzonych transferów zewnętrznych; Opracowywanie i weryfikacja dokumentacji związanej z wykonywanymi aktywnościami; Udział w rozwiązywaniu...
  • Laborant / Laborantka

    Legs Sp. z o.o.   Zgierz    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Opis stanowiska przeprowadzanie badań chemicznych, fizyko - mechanicznych przędz; sporządzanie oraz prowadzenie dokumentacji badawczej; kontrola parametrów przędz; nadzór nad wskaźnikami jakościowymi produktów; wykonywanie prób produkcyjnych; współpraca z działami produkcyjnymi;
  • Stażysta / Stażystka w Wydziale Metrologii i Zarządzania Wyposażeniem Pomiarowo-Badawczym

    Urząd Dozoru Technicznego   Poznań    praca stacjonarna
    praktykant/stażysta  umowa o pracę
    2 dni
    Kluczowe obowiązki: Wykonywanie pod nadzorem wzorcowań, sprawdzeń i napraw urządzeń pomiarowych. Przygotowywanie i pakowanie urządzeń pomiarowymi do wysyłki. Odbiór przesyłek z urządzeniami pomiarowymi (sprawdzanie kompletności). Obsługa dedykowanego programu do nadzoru nad...
  • Operator laboratorium (m/k)

    Trenkwalder   Legnica    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / pracownik fizyczny  umowa o pracę tymczasową  pełny etat  rekrutacja online
    3 dni
    Zakres zadań: ocena wizualna spoin, przeprowadzanie testów destrukcyjnych złącz spawanych i ocena po wykonanym badaniu, zapisywanie raportów po przeprowadzeniu testów destrukcyjnych w systemie eMAKRO, przygotowywanie próbek do badań makrograficznych, przeprowadzanie analizy zgładów makrograficznych.