Praca.pl Praca Kadra zarządzająca
Menedżer ds. Zarządzania Relacjami z Klientem (Customer Relationships Manager)

Praca Menedżer ds. Zarządzania Relacjami z Klientem (Customer Relationships Manager)

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 2

  • Kierownik / Kierowniczka Wydziału Strategii Customer Experience

    Orange Polska S.A.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 160    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Projektowanie, wdrażanie i rozwój strategii w obszarze doświadczeń klientów. Analiza doświadczeń i rozwój modeli analitycznych na podstawie badań klientów i innych danych. Angażowanie i integrowanie pracowników Orange Polska wokół budowania pozytywnych doświadczeń Klientów poprzez...
  • Menedżer / Menedżerka ds. Jakości i Relacji z Klientami

    BNP Paribas Bank Polska S.A.   Otwock, ul. Andriollego 47/5    praca stacjonarna
    menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    9 dni
    Zakres obowiązków: Działanie jako ambasador Jakości Obsługi Klientów w Oddziale; Angażowanie się i zachęcanie pracowników Oddziałów do budowania kultury Klientocentrycznej; Dbałość o najwyższą jakość obsługi zgodnie z obowiązującymi standardami i deklaracją odpowiedzialnej...

Praca Menedżer ds. Zarządzania Relacjami z Klientem (Customer Relationships Manager) w miastach

Menedżer ds. Zarządzania Relacjami z Klientem (Customer Relationships Manager) Warszawa

Menedżer ds. Zarządzania Relacjami z Klientem (Customer Relationships Manager) Kraków

Menedżer ds. Zarządzania Relacjami z Klientem (Customer Relationships Manager) Łódź

Menedżer ds. Zarządzania Relacjami z Klientem (Customer Relationships Manager) Wrocław

Menedżer ds. Zarządzania Relacjami z Klientem (Customer Relationships Manager) Poznań

Menedżer ds. Zarządzania Relacjami z Klientem (Customer Relationships Manager) Gdańsk

Menedżer ds. Zarządzania Relacjami z Klientem (Customer Relationships Manager) Szczecin

Menedżer ds. Zarządzania Relacjami z Klientem (Customer Relationships Manager) Bydgoszcz

Menedżer ds. Zarządzania Relacjami z Klientem (Customer Relationships Manager) Lublin

Menedżer ds. Zarządzania Relacjami z Klientem (Customer Relationships Manager) Białystok

Menedżer ds. Zarządzania Relacjami z Klientem (Customer Relationships Manager) Katowice

Menedżer ds. Zarządzania Relacjami z Klientem (Customer Relationships Manager) Częstochowa

Menedżer ds. Zarządzania Relacjami z Klientem (Customer Relationships Manager) Toruń

Menedżer ds. Zarządzania Relacjami z Klientem (Customer Relationships Manager) Kielce

Menedżer ds. Zarządzania Relacjami z Klientem (Customer Relationships Manager) Rzeszów

Menedżer ds. Zarządzania Relacjami z Klientem (Customer Relationships Manager) Olsztyn

Menedżer ds. Zarządzania Relacjami z Klientem (Customer Relationships Manager) Bielsko-Biała

Menedżer ds. Zarządzania Relacjami z Klientem (Customer Relationships Manager) Zielona Góra

Menedżer ds. Zarządzania Relacjami z Klientem (Customer Relationships Manager) Opole

Menedżer ds. Zarządzania Relacjami z Klientem (Customer Relationships Manager) Gorzów Wielkopolski