Praca.pl Praca
monter instalacji wodociagowych i kanalizacyjnych, podkarpackie, śląskie

Praca monter instalacji wodociagowych i kanalizacyjnych, podkarpackie, śląskie

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 3

  • Hydraulik / Monter instalacji

    DESTYLATOR   podkarpackie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Francja
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Praca na terenie Francji (Paryż i okolice / Lyon).
  • Brygadzista / Monter sieci zewnętrznej wodno - kanalizacyjnej

    Praca.pl Sp. z o.o.   podkarpackie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    2 dni
    Wymagania: Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, Wykształcenie zawodowe lub techniczne, Umiejętność obsługi niwelatora oraz niwelatora laserowego, Znajomość rysunku technicznego, Prawo jazdy kat. B, Samodzielność, dokładność i rzetelność. Mile widziane: Znajomość j. niemieckiego.

    Max Bau Sp. z o.o.   podkarpackie
    pracownik fizyczny / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat   50,00 - 70,00 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Opis stanowiska: Zatrudnimy do naszych budów na terenie Niemiec wykwalifikowanych brygadzistów, monterów sieci zewnętrznej wod.-kan.