Praca.pl Praca
operator koparki, Przemysł / Produkcja, podkarpackie

Praca operator koparki, Przemysł / Produkcja, podkarpackie

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 4

  • Operator koparki dwudrożnej

    Kaform Sp. z o.o. Sp. k.   podkarpackie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    3 godz.
    Opis stanowiska: Obsługa koparki dwudrożnej (praca na torach)
  • Monter na linii produkcyjnej mini koparek

    OTTO Special Staffing   podkarpackie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Holandia
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    2 dni
    Obowiązki Praca przy linii produkcyjnej Kontrola jakości Montowanie elementów ramy Montowanie urządzeń Wymagania Posiadasz wykształcenie techniczne Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku Posiadasz prawo jazdy - kategoria B Jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym Jesteś...
  • Operator koparki, mini koparki gąsienicowej do 15 t

    Nowak-Mosty Sp. z o.o.   podkarpackie    praca mobilna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    11 dni
    (możliwość pracy w delegacji) realizacja prac transportowych i załadunkowych, przestrzeganie zasad BHP, dbanie o powierzony sprzęt; praca na koparce gąsienicowej; operowanie maszynami zgodnie z wytycznymi kierownika budowy; praca w delegacji;
  • Operator ładowarki teleskopowej obrotowej

    11 dni
    (możliwość pracy w delegacji) realizacja prac transportowych i załadunkowych; przestrzeganie obowiązujących procedur instrukcji i regulaminów; praca na ładowarce teleskopowej obrotowej; prace związane z zapewnieniem ciągłości produkcji; operowanie maszynami zgodnie z wytycznymi kierownika;