Praca.pl Praca
operator maszyn, Inżynieria / Projektowanie

Praca operator maszyn, Inżynieria / Projektowanie

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 4

  • Operator prasy krawędziowej CNC / Wiertarka

    TNS Sp. z o.o.   Niemcy      dziś wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Opis stanowiska: operator krawędziarki CNC; operator wiertarki. Wymagania: doświadczenie zawodowe; umiejętność pracy w zespole; zaangażowanie, sumienność, dyspozycyjność; umiejętność posługiwania się elektronarzędziami.
  • Inżynier Serwisu frezarek CNC

    TBS Consulting   Warszawa    praca mobilna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: Prowadzenie serwisu maszyn do obróbki skrawaniem (zautomatyzowane centra frezujące). Serwis wymienionych maszyn na obszarze całej Polski, z dużym naciskiem na Polskę centralną. Możliwe wyjazdy do Czech/Słowacji (jeśli będzie to miało miejsce uzasadnienie względem...
  • Specjalista / Specjalistka ds. inżynierii przemysłowej

    POLPHARMA S.A.   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    GŁÓWNE OBOWIĄZKI: Przygotowanie i realizacja projektów inwestycyjnych w ramach Jednostki Biznesowej API, ściśle współpracując z pozostałymi departamentami ZF Polpharma; Realizacja, zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem i budżetem, zadań inwestycyjnych polegających m.in na wdrożeniu...
  • Technolog montażowy

    Zaklad Mechaniczny BUMAR-MIKULCZYCE S.A.   Zabrze    praca stacjonarna
    12 dni
    Opracowanie i wdrożenie procesów technologicznych, Konstruowanie oraz dobór oprzyrządowania i narzędzi montażowych oraz kontrolnych, Nadzór nad wprowadzeniem technologii, Rozwiązywanie zaistniałych problemów montażowych, Współpraca pod względem technicznym z przedstawicielami firm...