Praca.pl Praca
optometrysta, dolnośląskie, pomorskie

Praca optometrysta, dolnośląskie, pomorskie

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 3

  • Doradca Klienta w Salonie Optycznym​

    Lynx   Wrocław, ul. Sucha 1    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat
    6 godz.
    TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW Kompleksowa obsługa, zadbanie o najlepsze doświadczenia klienta, Doradztwo w zakresie doboru opraw oraz dopasowania typu soczewek korekcyjnych, Sprzedaż produktów z oferty Lynx Optique, Prowadzenie dokumentacji związanej z zamówieniami klientów, Dbałość o...
  • Doradca Klienta​ w Salonie Optycznym

    Lynx   Rumia, ul. Grunwaldzka 108    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat
    1 dni
    Twój zakres obowiązków: Kompleksowa opieka procesu obsługi, zadbanie o najlepsze doświadczenia klienta, Sprzedaż produktów z oferty, Doradztwo klientom w zakresie doboru opraw oraz dopasowaniu odpowiedniego typu soczewek korekcyjnych, Prowadzenie dokumentacji związanej z zamówieniami...
  • Optometrysta

    Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu   Wrocław    praca stacjonarna
    2 godz.