Praca.pl Praca
pracownik fizyczny, Transport / Spedycja, dolnośląskie

Praca pracownik fizyczny, Transport / Spedycja, dolnośląskie

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 2

  • Pracownik Magazynu ze znajomością j. niemieckiego lub angielskiego

    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / o pracę tymczasową / agencyjna / zlecenie  pełny etat   9 856 - 11 868 zł brutto/mies.  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Obowiązki: Przyjmowanie i wydawanie towarów; Organizacja i utrzymanie porządku w magazynie; Współpraca z zespołem; Wymagania: Podstawowy poziom językowy A1 w języku niemieckim lub angielskim Zaangażowanie i umiejętność pracy zespołowej;
  • Magazynier / Operator wózka widłowego

    GEODIS Road Network Sp. z o.o.   Legnica    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Jeśli: Posiadasz uprawnienia UDT oraz umiejętność kierowania wózkiem widłowym. Zapraszamy do pracy w GEODIS!