Praca.pl Praca
projektant, Przemysł / Produkcja, Warszawa

Praca projektant, Przemysł / Produkcja, Warszawa

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 1

  • Programista PLC

    NES Global Talent   Warszawa    praca zdalna
    specjalista mid / senior  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    13 godz.
    Zakres obowiązków: Projektowanie układów sterowania maszyn dla branż przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz innych, tworzenia dla nich oprogramowania i dokumentacji, Uruchamianie i instalacja nowych maszyn/urządzeń, szkolenia, serwis, Udział w kwalifikacjach i testach maszyn, Przeprowadzanie...

Praca Projektant mazowieckie Przemysł / Produkcja najnowsze oferty pracy

  • Inspektor ds. urządzeń technicznych

    Urząd Dozoru Technicznego   Radom    praca mobilna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Kluczowe obowiązki: Wykonywanie i dokumentowanie badań urządzeń technicznych podlegających dozorowi UDT. Inspekcja urządzeń transportu bliskiego i urządzeń ciśnieniowych. Sprawdzanie kwalifikacji osób obsługujących i konserwujących urządzenia techniczne. Miejsce pracy: Radom / Grójec...
  • Konstruktor

    ADAL Sp. z o.o.   Adamówek, okolice Warszawy    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Zakres obowiązków: projektowanie instalacji i urządzeń w oparciu o wymagania i specyfikacje projektu: instalacje lakiernicze, przygotowania powierzchni, systemy transportu, urządzenia grzewcze (piece, suszarki), przygotowanie modeli urządzeń 3D,dokumentacji wykonawczej 2D oraz dokumentacji...