Praca.pl Praca
specjalista ds administracyjnych, Inżynieria / Projektowanie, Warszawa

Praca specjalista ds administracyjnych, Inżynieria / Projektowanie, Warszawa

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 3

  • Pracownik ds. wsparcia projektów inwestycyjnych

    PKP Polskie Linie Kolejowe S.A   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    8 godz.
    Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: współpraca z Zakładami Linii Kolejowych w zakresie realizacji projektów inwestycyjnych, weryfikacja wniosków i projektów uchwał na posiedzenia organów Spółki, koordynowanie procesu ich uzgadniania oraz kierowanie na posiedzenia organów Spółki,...
  • Główny specjalista ds. realizacji projektów inwestycyjnych

    Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna   dziś wygasa
    starszy specjalista (senior)  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Będziesz odpowiadać za: opracowanie kompleksowej dokumentacji przetargowej niezbędnej dla wdrożenia procedur przetargowych, pozyskanie decyzji administracyjnych niezbędnych dla realizacji inwestycji, weryfikowanie zakresu rzeczowo-finansowego kontraktu w celu zapewnienia prawidłowej realizacji...
  • Młodszy Specjalista ds. Dokumentacji Technicznej

    LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid
    4 dni
    Zadania: Sprawdzenie poprawności wypełnienia dokumentacji obsługowej samolotów; Przygotowanie do skanowania, skanowanie oraz prowadzenie ewidencji skanowanej dokumentacji obsługowej samolotów; Weryfikacja reklamacji dotyczących dokumentacji obsługowej samolotów; Wymagania: Wykształcenie...