Praca.pl Praca
specjalista ds dokumentacji technicznej, Kadra zarządzająca

Praca specjalista ds dokumentacji technicznej, Kadra zarządzająca

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 4

  • Koordynator ds. Geotechnicznych

    MOSTOSTAL WARSZAWA S.A.   Babica    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator
    1 dni
    Opis stanowiska Weryfikacja dokumentacji geologicznej/geotechnicznej (DGI, DH, DBPG) oraz projektów wykonawczych i technologicznych w zakresie koniecznego monitoringu. Kontrola wykonywania prac podwykonawców w zakresie monitoringu geotechnicznego /hydrologeologicznego ( monitoring portali,...
  • Specjalista ds. Koordynacji

    LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / kierownik/koordynator
    4 dni
    Zadania: Prowadzenie spotkań; Tworzenie niezbędnych raportów i prezentacji; Wprowadzanie danych do systemu AMOS; Koordynacja pracy pracowników. Wymagania: Wykształcenie średnie lub wyższe preferowane techniczne; Umiejętność prowadzenia spotkań; Znajomość Pakietu MS Office; Prawo jazdy...
  • TILT Sp z o.o.
    kierownik/koordynator  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat   6 000 - 9 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 dni
    Opis stanowiska nadzór odraz koordynacja prac projektantów, wykonawców i dostawców; wizje techniczne w terenie w celu opracowania koncepcji projektowych; tworzenie dokumentacji projektowej i powykonawczej; współpraca z operatorami telekomunikacyjnymi w zakresie realizacji oraz pozyskiwania...