Praca.pl Praca
specjalista ds obslugi klienta, Administracja biurowa, małopolskie

Praca specjalista ds obslugi klienta, Administracja biurowa, małopolskie

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 4

  • Client Service Delivery Senior Administrator with Danish

    Aon   Kraków    praca zdalna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    11 godz.
    What the day will look like As a member of your team, you’d be responsible for providing administrative support in terms of available insurance policies by coordinating, validating, and verifying the data as well as directly contacting the Danish teams to deliver the best solutions available on...
  • Recepcjonista / Recepcjonistka

    Medicover Stomatologia   Kraków, ul. Radzikowskiego 18    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / asystent  umowa zlecenie  część etatu
    1 dni
    Twoje zadania: dbanie o doświadczenia pacjenta rejestrowanie i umawianie pacjentów na wizyty, promowanie i sprzedaż usług stomatologicznych, obsługa kasy fiskalnej, obsługa komputera i urządzeń biurowych.
  • Client Service Delivery Administrator with German

    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    What the day will look like You’ll be responsible for gathering and organization of data so that Aon colleagues can review German insurance market. You’ll communicate and collaborate with insurers, clients and consultants in order to process the information from team to team. You’ll be working...
  • Specjalista ds. Administracji Sprzedaży

    Holcim Polska S.A   Kraków    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Czym będziesz się zajmować? Odpowiedzialność za procesy administracyjne w zakresie organizacji pracy dla segmentów B2B, B2C oraz Dystrybucji, Wsparcie w zakresie procesów obsługiwanych przez systemy informatyczne, proces rozliczenia rabatów sprzedażowych, kontroli należności i obiegu...