Praca.pl Praca Łódzkie
Specjalista ds. Obsługi Klienta

Praca Specjalista ds. Obsługi Klienta łódzkie

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 115

  • Adreams M. Smerda Sp.k.   dziś wygasa
    specjalista (mid)  umowa zlecenie  pełny etat
    15 dni
    Twoje zadania: sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji dbanie o najwyższą jakość obsługi Nie musisz mieć doświadczenia, wystarczą chęci i pozytywne nastawienie!
  • Specjalista ds. Rozwoju Elektromobilności (stacje ładowania)

    ELOMOTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ   łódzkie    praca zdalna   dziś wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    15 dni
    Twoje zadania: Aktywne pozyskiwanie klientów zainteresowanych dzierżawą miejsc parkingowych pod ładowarki lub montażem stacji ładowania pojazdów elektrycznych, Przeprowadzanie audytów i wizji lokalnych u klientów, Sporządzanie i negocjowanie ofert dla klientów, Współpraca z działem technicznym.
  • Przedstawiciel Handlowy HoReCa

    MAKRO Cash and Carry Polska S.A.   Łódź, ul. Marcina Kasprzaka 8    praca mobilna   dziś wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    15 dni
    Do Twoich głównych zadań będzie należało: Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długotrwałych relacji. Rozwijanie sieci sprzedaży HoReCa. Identyfikacja potrzeb klientów oraz profesjonalne doradztwo w zakresie rozwoju na rynku HoReCa. Realizacja celów sprzedaży. Pozyskiwanie i...
  • Konsultant w Dziale Wycen

    Eurofins GSC Poland sp. z o.o.   łódzkie    praca zdalna   dziś wygasa
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    15 dni
    Zakres obowiązków: Przygotowanie ofert, praca z bazą danych klientów, prowadzenie prostych negocjacji, Wspieranie Działu Sprzedaży w codziennych obowiązkach, Dostosowanie ofert klientów do ich wymagań, Wspieranie zespołu i udział w codziennych działaniach biznesowych, osiąganie...
  • Przedstawiciel handlowy

    Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim   Dąbrowa (pow. wieluński, gm. Wieluń), Dąbrowa    praca stacjonarna
    7 dni
  • Przedstawiciel handlowy ds. rynków wschodnich

    Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi   Łódź    praca stacjonarna
    9 dni