Praca.pl Praca
specjalista ds ochrony srodowiska, Badania i rozwój

Praca specjalista ds ochrony srodowiska, Badania i rozwój

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 3

  • Inspektor

    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    16 godz.
    Opis stanowiska: realizacja zadań związanych z podstawową pracą w laboratorium, nadzór nad wyposażeniem laboratoryjnym, pobieranie i przygotowywanie próbek paliw stałych, pobieranie próbek gazowych.
  • Asystent / Specjalista ds. rejestracji próbek (SRP)

    J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.   Gdynia    praca stacjonarna
    asystent  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Opis stanowiska Rejestracja próbek w wewnętrznym systemie Rozpakowywanie przesyłek z próbkami od klientów; Dokumentacja stanu próbki w momencie przyjęcia; Kontakt z wewnętrznym Biurem Obsługi Klienta; Przekazanie zarejestrowanej próbki do pracowni;
  • Młodszy Specjalista ds. rejestracji próbek

    J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.   Słomczyn    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    młodszy specjalista (junior)  umowa o pracę  pełny etat
    7 dni
    Opis stanowiska Rejestracja próbek do badań w wewnętrznym systemie firmy; Kontakt z wewnętrznym Biurem Obsługi Klienta; Bieżące wykonywanie powierzonych zadań; Prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem zarządzania zgodnym z wymaganiami PN-EN 17025;