Praca.pl Praca
specjalista ds sprzedazy, Medycyna / Opieka zdrowotna, Warszawa

Praca specjalista ds sprzedazy, Medycyna / Opieka zdrowotna, Warszawa

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 2

  • Młodszy Opiekun Klienta Biznesowego

    Medicover sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Twoje zadania: utrzymanie portfolio powierzonych Klientów (w tym renegocjowanie istniejących umów) realizacja planów sprzedaży poprzez telefoniczny kontakt z Klientami B2B; przeprowadzanie kompleksowego doradztwa w zakresie doboru produktu; tworzenie i rozwój długofalowych relacji...
  • Specjalista ds. Optyki i Stylizacji

    Lynx Optique   Warszawa, ul. Modlińska 8    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    7 dni
    Twój zakres obowiązków: Kompleksowa opieka procesu obsługi, zadbanie o najlepsze doświadczenia klienta, Sprzedaż produktów z oferty, Doradztwo klientom w zakresie doboru opraw oraz dopasowaniu odpowiedniego typu soczewek korekcyjnych, Prowadzenie dokumentacji związanej z zamówieniami...

Praca Specjalista ds. Sprzedaży mazowieckie Medycyna / Opieka zdrowotna najnowsze oferty pracy

  • Doradca Klienta

    Lynx   Janki, ul. Mszczonowska 3    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Nasze wymagania: doświadczenie w sprzedaży, łatwość w budowaniu relacji z klientami, umiejętność pracy w zespole, doświadczenie w pracy z klientem w salonie optycznym - będzie dodatkowym atutem.​