Sales Director

Devire Sp. z o.o

Warszawa

6 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Warszawa

Nr ref.: DEKKR05946

Devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Twoja Przyszła Firma / Your future Company

Dla jednego z naszych Klientów, instytucji finansowej, liderów w swojej branży poszukujemy osoby na stanowisko Sales Directora.

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • prowadzenie negocjacji warunków ubezpieczeń
  • budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami,
  • realizacja polityki sprzedażowej z uwzględnieniem rentowności realizowanej sprzedaży,
  • rejestrowanie i raportowanie działań sprzedażowych,
  • efektywna współpraca z innymi departamentami

Oczekiwania względem Kandydata:

  • minimum 5 lat doświadczenia w sprzedaży usług B2B
  • sukcesów w sprzedaży
  • orientacji na cel i wytrwałości
  • biegłej obsługi komputera w zakresie aplikacji biurowych (Excel)
  • dobrej znajomości języka angielskiego

Nasz Klient zapewnia:

  • pracę w przyjaznym, profesjonalnym zespole
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dostęp do wszelkiego rodzaju inicjatyw prozdrowotnych

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekruta- cji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). "

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poznaj

Devire sp. z o.o

devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Poznaj stanowisko: Dyrektor ds. Sprzedaży

Dyrektor ds. Sprzedaży to osoba, która zarządza zespołem sprzedaży i tworzy długoterminową politykę handlową przedsiębiorstwa. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: kreowanie i konsekwentne wdrażanie strategii handlowej, pozyskiwanie nowych klientów, doradzanie im, negocjowanie umów, budowanie relacji businessowych, ocena i rozwój nowych możliwości sprzedażowych dla ...
Dyrektor ds. Sprzedaży Praca Dyrektor ds. Sprzedaży

Rekrutują z Praca.pl