Podobne oferty pracy

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych
z personelem tymczasowym.

Dla naszego Klienta, lidera z branży obróbki metali poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Sales Engineer
Nr ref.: SE/09/PNP
Zadania:
  • Promowanie produktów i usług firmy
  • Ocenianie bezpośrednich i pośrednich potrzeb Klientów
  • Tworzenie odpowiedniej strategii sprzedażowej dostosowanej do potrzeb Klientów
  • Negocjowanie kontraktów i umów
  • Realizacja kluczowych zadań i złożonych projektów
  • Przeprowadzanie analiz i sporządzanie raportów
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – preferowane posiadanie tytułu inżyniera/magistra
  • Doświadczenie w branży obróbki metali, na podobnym stanowisku 3-5 lat - warunek konieczny
  • Znajomość j.angielskiego na poziomie C1
  • Zdolności negocjacyjne, komunikatywność, dynamizm i entuzjazm w działaniu
  • Dyspozycyjność i gotowość do odbywania częstych podróży służbowych
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Wysokie wynagrodzenie oraz premie
  • Niezbędne narzędzia do pracy ( telefon, komputer, samochód )
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, dającą duże możliwości rozwoju
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11, danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnianie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

Gi Group Sp. z o.o.

Dane firmy

ul. Sobieskiego 11
40-082 Katowice
śląskie

Poznaj stanowisko: Inżynier ds. Sprzedaży

Inżynier ds. sprzedaży - to tzw. pracownik wsparcia technicznego sprzedaży. Pracownik ten zajmuje się zaawansowanymi naukowo i technologicznie produktami - doradza klientom w jaki sposób najlepiej wykorzystać produktów lub usługę. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: pozyskiwanie nowych klientów, budowanie długotrwałych relacji z klientami, rozwijanie rynku odbiorców na ...

Rekrutują z Praca.pl