Sales Representative

K+S European Services Poland Sp. z o. o.

739 dni temu

Ogłoszenie numer: 987112, z dnia 2016-03-10

K+S European Services Poland Sp. z o. o.

Założona w 1982 K + S Services jest dostawcą rozwiązań dla automatyki od ponad 30 lat. W ciągu tego czasu rozszerzyliśmy naszą działalność, aby stać się światowym liderem, zapewniającym naprawy automatyki w ośmiu naszych placówkach w Ameryce Północnej i trzech w Europie (Wielka Brytania, Belgia i Czechy). K + S Services Europe specjalizuje się w naprawach elektronicznych na poziomie komponentów, jak również w sprzedaży rzadkich/przestarzałych części.

Międzynarodowa firma naprawiająca elektronikę przemysłową szuka osoby w Polsce na stanowisko:

Sales Representative

Miejsce pracy: dolnośląskie

 

Wymagania

  • Od kandydata oczekujemy dobrej znajomości języka polskiego i angielskiego (w mowie i piśmie).
  • Kandydat musi być zmotywowany i posiadać chęć odniesienia sukcesu podczas pracy w ramach międzynarodowego zespołu (przy zachowaniu indywidualnych celów).
  • Znajomość MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook).

Oferujemy

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i osiągnięć powiększone o prowizję.
  • Możliwe podróże zagraniczne.

Wynagrodzenie

Od 2000 do 4000 PLN

 

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy

Podobne oferty

Rekrutują z Praca.pl