Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1756124, z dnia 2017-09-11

Stabilna firma działająca od roku 2006 na rynku usług nieruchomości zatrudni w ramach stałej współpracy osobę na stanowisku:

Samodzielna Księgowa

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Nr Ref.: KS-201706

Opis stanowiska

  • Kontrola formalno-rachunkowa dokumentów księgowych
  • Dekretacja i księgowanie dokumentów finansowo-księgowych
  • Uzgadnianie rozrachunków z dostawcami,
  • Kontrola poprawności transakcji w rejestrach VAT
  • Sporządzanie deklaracji VAT
  • Wysyłanie wymaganych przez urzędy deklaracji, pism
  • Udział w zamknięciach miesiąca i zamknięciach rocznych
  • Sporządzanie wymaganych raportów w powierzonym zakresie

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w księgowości
  • Biegła znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych
  • Dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Mile widziana znajomość programu księgowego WF-FAKIR
  • Mile widziana znajomość programu magazynowo/sprzedażowego WF-MAG

Oferujemy

  • Stabilne i bezpieczne warunki zatrudnienie
  • Pakiet socjalny
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

Poznaj stanowisko: Samodzielny Księgowy

Samodzielny księgowy, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą obejmującą odrębne stanowisko w dziale finansów i rachunkowości, samodzielnie realizując zadania z zakresu organizacji księgowości i rachunkowości firmy lub instytucji. Stanowisko jest także określane nazwą specjalisty do spraw księgowości lub specjalisty do spraw rachunkowości, obejmują je osoby legitymujące się dyplomem ukończenia studiów ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl