Zobacz więcej ofert pracy

Samodzielny Menedżer Zarządzający

Blue Stop Sp. z o.o.
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
2850 dni temu

Ogłoszenie numer: 1117047, z dnia 2016-06-08

BLUE STOP

Sieć sklepów i stoisk z artykułami chemiczno – kosmetycznymi i drogeryjnymi, licząca ponad 320 placówek działających w oparciu o umowy franczyzowe, położonych na terenie całej Polski poszukuje:

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska

  • Rozwój Sieci BLUE Stop;

  • Budowanie relacji z partnerami franczyzowymi;

  • Wizyty w sklepach, organizowanie spotkań;

  • Organizowanie promocji i przygotowywanie gazetek wspierających sprzedaż;

  • Zarządzanie pracą 4 Koordynatorów Regionalnych;

  • Współtworzenie i wdrażanie standardów w placówkach BLUE Stop;

  • Efektywna komunikacja;

  • Szkolenia i spotkania w terenie.

  • Negocjowanie z dostawcami;

Wymagania

przede wszystkim poszukujemy człowieka o duszy handlowca, z wiedzą, praktyką i zrozumieniem potrzeb handlu detalicznego. Wykształcenie i znajomość języków obcych oraz komputera nie są warunkiem koniecznym do podjęcia współpracy. Atutem będą:

  • Bardzo dobra znajomość rynku detalicznego;

  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych;

  • Samodyscyplina i nastawienie do oceny swojej pracy poprzez osiągane wyniki;

  • Znajomość cen i produktów chemiczno - kosmetycznych będzie dodatkowym atutem;

  • Miejsce zamieszkania – dowolne, ale w Polsce.

Oferujemy

  • Atrakcyjne i silnie motywujące wynagrodzenie;

  • Dobry samochód służbowy;

  • Możliwość zdobycia interesujących kontaktów biznesowych i przyjazne otoczenie;

  • Ubezpieczenie grupowe;

  • Samodzielność, brak rygorów korporacyjnych;

  • Elastyczny czas pracy.