Podobne oferty pracy

HYDAC lider na rynku hydrauliki siłowej, w związku z intensywnym rozwojem firmy w Polsce oraz w Europie Wschodniej przyjmie osobę na stanowisko:

Samodzielny pracownik działu handlowego
Miejsce pracy: Mikołów

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej i silnej pozycji rynkowej
  • możliwość samorealizacji i rozwoju
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Zadania:

  • prowadzenie zamówień handlowych tj. pełne opracowywanie wyznaczonych zleceń (odpowiedzialność za wszystkie aspekty związane z ich prawidłową i terminową realizacją)
  • opracowanie umów sprzedaży
  • przygotowywanie dokumentów wysyłkowych
  • prowadzenie korespondencji handlowej

Wymagania:

  • znajomość INCOTERMS
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office (Excel, Word)
  • mile widziana znajomość programu SAP
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność określania priorytetów i szybkiego kojarzenia faktów
  • pewność siebie, komunikatywność i dokładność
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV ze zdjęciem na adres:

HYDAC Sp. z o.o.
ul. Reymonta 17
43-190 Mikołów
Tel. 32 7375838

lub pocztą elektroniczną przycisku pod ogłoszeniem.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Zamówień

Specjalista do spraw zamówień, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest odpowiedzialna za organizowanie i realizowanie procesu przyjmowania zamówień w firmie lub przedsiębiorstwie. Pracownik zatrudniony w tym charakterze weryfikuje przyjmowane formularze zamówień lub zgłoszenia telefoniczne, mailowe, etc. pod kątem dostępności określonych towarów lub usług i odpowiada na zapytania potencjalnych ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl