SAP BI Consultant 2/3 lvl

Hicron Sp. z o.o.

Warszawa

6 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
O NAS

Specjalność HICRON to sprzedaż, wdrożenia i obsługa posprzedażna zaawansowanych rozwiązań z zakresu IT. Dzięki zespołowi specjalistów oferujemy naszym klientom profesjonalne doradztwo w zakresie realizowanych projektów SAP. Dodatkowo proponujemy usługi integracji oraz projektowania dedykowanych, innowacyjnych rozwiązań IT (.NET, Java). W HICRON łączymy możliwości jakie daje branża IT, międzynarodowe projekty oraz atmosferę firmy o polskich korzeniach.

Opis stanowiska
  • Obsługa zgłoszeń w zakresie wsparcia oraz rozwoju modułów BI/BW/BO/BODS zgodnie obowiązującymi SLA
  • Implementacja rozwiązań programistycznych i modułowych dla międzynarodowych przedsiębiorstw
  • Udział w tworzeniu koncepcji i specyfikacji techniczno-biznesowych
  • Utrzymanie relacji z Klientem
  • Praca w zgodzie ze standardami ITIL
Wymagania
  • Min. 3-letnie doświadczenie we wdrożeniach lub wsparciu klientów w SAP Business Intelligence
  • Bardzo dobra znajomość obszaru SAP BW (mile widziana również wiedza z zakresu SAP BO/BODS)
  • Wysokie zdolności analityczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów
  • Samodzielność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2 w mowie i piśmie)
Mile widziane
  • Znajomość języka niemieckiego
  • Praktyczna wiedza w takich obszarach systemu SAP jak BPC (Planowanie, Budżetowanie, Konsolidacja), BusinessObjects, Data Services
Oferujemy
  • Zespół najlepszych Konsultantów SAP - praca w stabilnym, doświadczonym zespole
  • Jasna ścieżka kariery oraz rozwoju zawodowego
  • Połączenie pracy stacjonarnej z możliwością udziału w międzynarodowych projektach
  • Otwarta komunikacja na wszystkich szczeblach hierarchii
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, nauka języka niemieckiego, karta Multisport itd.) oraz ciekawe inicjatywy społeczne, integracyjne, sportowe i inne

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku:

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HICRON Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby bieżących jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych (w szczególności na wprowadzenie ich do bazy danych firmy) zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.) Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz żądania ich poprawienia lub usunięcia.

Poznaj

Specjalnością firmy HICRON są zaawansowane rozwiązania z zakresu IT, takie jak systemy klasy ERP wspomagające zarządzanie, rozwiązania SAP. Realizuje kompleksowe projekty IT oraz SAP ERP i SAP BusinessObjects, które sprawdzają się w przypadku dużych i średnich firm, służąc profesjonalnym doradztwem.

Oprócz systemów SAP, Hcron oferuje usługi integracji oraz projektowania dedykowanych, innowacyjnych rozwiązań IT korzystając z zaawansowanych technologii PHP, .Net, Java.

Poznaj stanowisko: Konsultant SAP

Konsultant SAP odpowiada za obsługę zgłoszeń serwisowych w zakresie modułów HR, SD, MM, PP. Wspiera również testowanie oraz kontrolę jakości aplikacji w modułach SAP. Konsultant SAP musi legitymować się kilkuletnim doświadczeniem w swoim zawodzie. Konsultant SAP musi posiadać doświadczenie w obsłudze konkretnego modułu: HR, SD, MM, PP. Bardzo ważne są również umiejętności ...
Konsultant SAP Praca Konsultant SAP

Rekrutują z Praca.pl