Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Zespołu Programowania

    Asseco Data Systems S.A.   Gdańsk    praca zdalna   za 2 dni wygasa
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    8 dni
    Zadania: kierowanie zespołem programistów, czuwanie nad terminowością i efektywnością wykonywanych prac oraz jakością oprogramowania, zarządzanie różnymi grupami wytwórczymi, opracowywanie koncepcji oraz planowanie nowych modułów i funkcjonalności, optymalizacja działania...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia Scrum Master Gdynia
Scrum Master / Project Manager

ProData Consult Sp.z o.o
Gdynia
praca stacjonarna
2862 dni temu
ProData Consult jest międzynarodową firmą specjalizującą się w pozyskiwaniu specjalistów IT dla potrzeb długo - i krótkoterminowych projektów. Centrala firmy mieści się w Kopenhadze, z siecią współpracujących oddziałów w Europie Zachodniej, ze szczególnym naciskiem na kraje skandynawskie. W zależności od tego, jak bardzo jesteś gotów podróżować, z ProData Consult uzyskasz najlepszą stawkę w mieście, w kraju lub za granicą:) Zostań niezależnym konsultantem IT w naszej międzynarodowej sieci i otwórz się na rynki europejskie!
Miejsce pracy: Gdynia
Nr ref.: #5763
Obowiązki na stanowisku:
  • zapewnianie realizacji zadań przez zespół developerów zgodnie z wymogami projektowymi
  • bliska współpraca z właścicielem produktu oraz zespołem przy rozwiązywaniu bieżących problemów
  • zapewnienie zgodności prac z zasadami pracy zespołu SCRUM’owego: edukowanie członków zespołu, dbałość o przestrzeganie zasad metodyki SCRUM’owej
  • Podróże służbowe: Dwa razy w miesiącu: Szwecja lub Dania

Od Kandydatów oczekujemy:
  • 2-3 lata jako IT Project Manager w projektach software’owych w sektorze finansowym
  • certyfikaty z obszaru SCRUM Master (PSM I/ II, CSM)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wysokie zdolności interpersonalne, umiejętność efektywnej komunikacji, umiejętności negocjacyjne

Mile widziane:
  • doświadczenie jako Scrum Master w projektach software’owych
  • certyfikat PMP

Start: ASAP
Czas trwania: 8 m-cy z możliwością przedłużenia
Lokalizacja: Gdynia